©UCF 2001


 

Z HISTÓRIE: COP pre nás objavil, a o tomto čine rozprávajú mnohé legendy a prehnané skazky, v tých starých divokých časoch roku '94 pri podriemkávaní pri ČT2 náš priatel Tchurillo Baloo Plenkovič. Týmto sa doživotne stal duchovným patriarchom UCF a všetko čo vyvedieme ide na jeho zodpovednosť, hehe.

Vysunute pracovisko UCF na Kysuciach
klik sem a vidis dalsie fotky
Priam rovnakou mierou nadšenia sa mu podarilo nakaziť priatela DonPedra rodeného to Štukáča. V nestráženej chvílke sa títo dvaja stihli šikovne vymenovat za výkonných prezidentov UCF (Tch každy párny, dp každý nepárny deň). Onedlho sa im podarilo presvedčit o jedinečnosti hudby COPu kamaráta Stopa, dlhého to, predlhého Moffaťáka, ktorý sa týmto stal vedúcim skalolezeckej sekcie UCF. Krásu a umenie COPu vie velmi dobre oceniť aj náš dobrý priatel Džony, ktorý na seba zobral zodpovednosť nástenkára. Polutovaniahodnú činnosť vyvíja Syr, ktorého hobby je fotenie predných členov UCF v rôznych potupných pozíciách či okamihoch. DonPedro by mohol rozprávať... Od pamatného roku '95 náš život viedol všeliakými cestami, a všade sme sa snažili oboznamovať ludí s COPom a s UCF ponukajúc pri tom lákavú možnost členstva až dokým sme nezistili, že takému pochybnému združeniu ako UCF najviac vyhovuje diaspórický model členstva výhradne duchovného - kto aspoň trocha zaslzel pri "Pár minut" či pri "Hárleji" vyletel z kože - je Ultracopák.
Don Pedro na kopci stojí

ŽHAVÁ SÚČASNOSŤ: Ták, píše sa rok 2000 a UCF hojdavým krokom vtúpilo do druhej päťročnice. Akčný tím Tchurillo-DonPedro-Džony zostal viac menej nezmenený, aj keď nespútaného Cop-happeningára DP už sem-tam spútajú konvencie a technik DŽ definitívne upadol do súkolí pracovného procesu(česť jeho pamiatke). Každopádne cieľ - širenie copáctva po sieti môžeme označiť za pekne rozbehnutý, štatistiky navrcholu.cz vravia za všetko. Rovnako aj opisy našich Testov z Blbiniek na množstve humoristických sajtoch a novoobjavený surrealistický rozmer rozmer COPu svedčia o univerzálnosti a nosnosti ultracopáckej myšlienky.

Ten, kto by sa chcel s ostatnými podelit o svoj vztah k COPU, alebo sa chcel na stránkach inak slovne vybúrit (vítame aj foto) má stále šancu. Tešime sa.

MenoE-Mail


Kontakt na tvorcov a klub:  ultracopfans@usa.net