©UCF 2001


 

 

Tchurillo(23) -

blablablabla
 
 
 

 

 

 

 

Džony(24)

Duchovný otec projektu UCFwebu. Natolko dobiedzal do Tchurilla (duchovnej matky), až ten sa nakoniec jeho nehoráznym návrhom podvolil a bolo. Je silne technický typ a každému ukrutne rád poradí. Hoci sa už dlhší čas venuje iba bohatnutiu, jeho zásluhy sú stále nehynúce a večné, taktiež pri tvorbe nových vecí sa stále +/- vychádza z toho čo tu po sebe zanechal. Zvyčajne to býva Grant´s 50% whisky. Copácky život ale zanedbáva, nosí kravatu a pravidelne sa holí. Ešte aby sa oženil a môžme ho rovno vylúčiť. No, ale keďže nás takmer pravidelne korumpuje cestami v požičnej Felícii, nebude to asi až také horúce...

Don Pedro (22)

V rámci UCFwebu večný kibic, nespokojenec a provokotér, avšak jeho autorský podiel na jeho obsahu je neprehliadnutelný. Taktiež priekopník surrealistického stravovania ("Bullgrasstronómie), ktorého rozvíjaniu obetuje všetok volný čas, úspory a i figúru vyvinutého vodnopólistu. Povestný sukničkách a sexualcowboy. Bohužial jeho búrlivé historky sú krajne neoveritelné, keďže celý rok trávi mimo Slovenska blúdením (najčastejšie stopom) po európskych univerzitách, kde hladá vzdelanie a čistú lásku. Jeho výdrž pri konzumácii liehovín je povestná, najmä podla vlastného častého rozprávania. Skutočnosť býva prozaickejšia. Z celého UCF ale potom najlepšie juchá.

Syrák(24)

Kultová postava UCF. Jeho nezabudnuteľné výroky a činy nevyliečitelne ovplyvnili každého kto s ním prišiel do styku. Jeho partnerku však prekvapivo najmenej. Neúnavný nonkonformista, nezávislák, ochranár, greenpeasák, aktivista, bojovník proti zastaralým konvenciám, spiatoèníctvu, čudným novotám a pokroku vôbec. Pracuje v nadnárodnej korporácii s počítačmi. Ale možno je to iba príprava na zdrcujúci útok. Alebo na èokolvek iné. Má rád Bélu Flecka, R.Jelínka a Jacka Daniel´s-a. Ako jediný bol na vojne (desiatnik) a preto na Silvestra odborne odpaluje všetky rachejtle. Ide mu to. Inak je pod papučou.


Stopo(21)

Je najvyšší člen UCF. Z toho mu ale nevyplývajú žiadne privilégá, ako by si on furt predstavoval. Prd. Stále niečo žerie, najčastejšie obložený rožok, ktorých má zakaždým úctyhodnú zásobu (8-12). Keď nežeria a ani nerozmýšla čo by zožral tak spí, alebo nad niečím dumá. Je nádejným psychológom (vidno aj z fotky), takže to zväčša bývajú samé nezrozumitelné, sofistikované či inak úchylné nezmysly. Často sa smeje, ale málokedy povie čomu. Zväčša si na niečo spomenie. Furt niekam lezie.