©UCF 2002
   


 

Frontman: Míša Leicht, (+42) 0603/540035 leicht@copmusic.cz
Frontwoman: Hravá Ema (+42) 0609/333333

Termíny koncertov


Po zadaní vášho emailu budete službou woko.cz informovaní o pridaní každej novinky!!!


Nové "oficiálne" stránky COPU!!!

Takže ako už iste veľmi dobre viete, COP má svoje vlastné "interfernetové" stránky. No a kedže sa o ne stará priamo Zdeněk Fík, o aktuálnosť , pikantnosť a zaručenosť informácií je postarané. Odporúčame. Na Míšovu žiadosť sme prepojili naše a Copácke stránky sériou odkazov (koncerty, hudba, galéria, novinky a pod.) - v tomto ohľade sú tu pre vás linky smerujúce na www.copmusic.cz Copácky "establishment" rovnako ako my, "underground", dúfame, že vás fakt fest uspokoja. (a koho by nie, ten nech sa nejako vynájde...;-) )

Tch


Tričko

(31.3.) Mnohí z vás už iste zaznamenali na pulte mobilnej copáckej predajne novinku - nové kultové tričko (farba čierna). Motív vytvoril osvedčený VINCE, ktorý sa po úžasnom obale CD Bič prezentuje v krátkom čase ďalším ultracopáckym klenotom. Myslím, že za cenu 300Sk (na Slovensku) ponúka pre každého kaleného copáka viac ako adekvátnu protihodnotu. Žiadajte u všetkých dobrých predajcov textilu :-), alebo po niektorom z koncertov.

Tch


Dementi

(28.3.) Vedení DK-Vajnorská, kde zítra vystoupí v 19.00 COP spolu s předkapelou Proutníci (nebo tak nějak), nás požádalo o důrazné dementování informace, že by zítra u příležitostoi 100 000 přístupů na naše stránky chyslali bombastický ohňostroj, gulás zdarma a mažoretky, jak mylně uvedly některá slovenská média. Při podávání tiskové informace vznikla údajně záměna s průvodnými akcemi "Celoštátnej súťaže dychoviek". Všem sklamaným se DK omlouvá. Mažoretky dobrovolnice jsou však samozřejmě vítány.

X.


Mamutí v aréně

(23.3., 16:54) Jak jste jistě zaznamenali, naše stránky jsou opět ve starých kolejích a fungují tak jak mají. Tripod.com se omluvil, přibývají novinky i čtenáři. Dnes jsme podle Navrcholu.cz v 16:42 zaznamenali 100 000. přístup!!! Klucí z kapely a jasně že i my z toho máme radost hroznou. V 16:43 se COP spontánně rozhodl o uspořádáni velkolepého oslavného mamutího koncertu a to dne 31.4. v pražské Telekom aréně. Hned v 16:45 se rozezvonili mobily všech současných i bývalých členů kapely, několik hovorů dostal dokonce i Robert Křesťan. Všichni blahopřáli a vyjadřovali přání vystoupit na koncertu. Do 16:49 přislíbily účast i takové bluegrassové hvězdy jako Béla Black & Blacktones, Peter Rohan, Drahá Tráva a Natalia Oreiro´s cowboys. Přesně v 16:53 se ozval i sám známý publicista a konferenciér Moravský pštros, ale bohužel se po několika slovech přerušilo spojení. Jelikož si hned potom všichni náhodou vypli mobily a on se pořád neozýval, jeho poselství zůstalo do uzávěrky příspěvku neznámé...

X.


Zas nejaké kulehy...

(13.3.)No svet je asi zložitejší ako sme si mysleli. Tripod zas funguje. Našu dôveru si ale späť nezíska. Budeme ho pravdepodobne stále aktualizovať, ale radšej sa riadte informáciami z predošlého príspevku a spoliehajte na nasmerovanie z www.cop.sk.

Tch


Zmena adresy :(

(10.3.) Ako ste iste mnohí zaznamenali, zhruba od 1.3. boli naše stránky mimo provoz. Spôsobila to arogancia serveru Tripod.com, z ktorého nás bez varovania či upresnenia dôvodu vymazali... Veľmi nás to mrzí najmä preto, že sme zostali bez účinejšieho prostriedku vás s týmto stavom oboznámiť. Dúfame že kým aktualizujeme informácie vo všetkých hľadačoch, neznechutíme úplne všetkých sympatizantov COPu... Keďže sme si neviedli prehľad o iných stránkach s odkazmi na COP okrem "oficiálnych" hľadačov (Centrum, Seznam a pod.), budeme vám veľmi zaviazaní, keď nás na každé také (s neaktuálnou linkou) upozorníte. Tí, ktorí sa zaregistrovali u woko.cz by ale mali byť naďalej oboznamovaní o novinkách aj na našej novej adrese. Konkrétne sa veci majú tak, že stránky sú umiestnené na serveri szm.sk, na ktorý sa presmerovávajú z našej domény www.cop.sk. Takže ak nás zas niekto vymaže, pre návštevníkov, ktorí kliknú na www.cop.sk (kde konkrétne umiestnenie operatívne zmeníme) sa nič nemení.

 

Takže: "Volte www.cop.sk!"

UCF


Recenzia

(19.2.)V e-periodiku Internetfolk sa dnes objavila recenzia posledného albumu Bič. Miloš Keller v nej nezaujatým spôsobom dobre vystihol jeho osobitosti a naturel tiezvo necopáckym pohladom. Zaujímavé - odporúčame.

Tch


Problémy s MP3?

(19.2.)V rámci vypustenia ukážok z troch posledných CD COPu a CD Forehandu sme zaznamenali niekolko negatívnych reakcií ohladne nemožnosti si ich stiahnuť. Problém sme analyzovali a dospeli k (nejednoznačnému) záveru, a to že pes asi bude zakopaný niekde na Tripod.com - konkr. pri synchronizácia niektorých softvérov s podivnými systémami Tripodu. (?)
Pri našich testoch - sťahovaie mp3 cez klasický modem v prostredí Windows98, MSIE5 a Winampu 2.5E to bez problémov (až na divné premerovanie na stránku Tripodu s samostatným odkazom na tú-ktorú ukážku) prebehlo, priemerný medzičas tak 2-2,5min (...) a všetko hralo. Ak máte s našimi MP3jkami problémy, ozvite sa. Keď sa zádrhel ukáže ako rozšírenejší, môžme to skúsiť dalej riešiť.

Tch


Frontálny útok na médiá!

(11.2.)Neskutočné sa stalo realitou. Redakcia Folk&Country časopisu takmer mala na svedomí mladý ultracopácky život , keď som nepripravený, idúc na bicykli zazrel na trafike jeho titulnú stranu (2/01). Sú tam. A vo všetkých farbách. Móc hezký... Po vysolení nekresanských 49Sk!!! sa dalo zisti, že aj vo vnútri sa to COPom nezvykle hmýri. Hodne dobré trojstranové interview s Míšom z pera osvedčeného Tomáša Hrubého, "reportáž" z krstu v pražskom Mlejně, hromada nových fotiek - ale bohužial len v novinovej "kvalite". Máme ich však sľúbené, takže žádný strachy! No a dnes večer zas telefonát: "Ser na všecko, zapni Novu!!!" A tam klucí v kulisách pred časom spomínanej Mládkovskej veselice. Zaplaybackovali Irish (vyliž), dostali pugét a hotovo. Škoda, zlomyselníci, ktorí čakali nejaké "veselé" taškařice ako bývalo zvykom v Čundrkántryšou, museli byť sklamaní. Mládkova tlupa si vystačila. Ale kto to videl musí uznať, že je to tak lepšie. Napriek "objektívnemu" diváckemu hlasovaniu určite takto zanechali najlepší dojem. Ako inak, že jo. :-)

Tch


Tohoročné INFO (01)
Staršie INFO (99-00)
Ešte staršie INFO (98-99)

 

Fabulácia, nepresnosti a pravopisné chyby sú vyhradené!
COP moc uvíta akékolvek vaše reakcie, názory,alebo aj príspevky na ultracopácku tému. (reportáž, fotky, výmysly, pochvaly a pod.) Do toho!!!
Ak vo Vás buší srdce Copáka......pridajte na svoje stránky našu ikonku.ultracopfans@email.cz