©UCF 2001


 

 

Mgr. Tchurillo

El Duce, duch a šéf-ideológ UCFwebu. Udržiava kontakt s Míšom a COPom, často za cenu bolenia hlavy na druhý deň a následne vymýšľa zaručene pravdivé INFO. Výzor nekompromisne nekompromisného intelektuálne založeného alpinistu (viď foto) skrýva jemnú poetickú dušu s nežným vzťahom k zlatavým liehovinám. Jeho neistý barytón všade neodbytne krákorajúci Pár minut či Bílým koním, (sem-tam) privádza aj tie najotrlejšie folkáčky k slzám. Inak láskavý pedagóg a lingvista, majúci krajné porozumenie prevažne pre milé študentky okolo 20ky... Keď je so Stopom na skale, sypú sa kamene a mrzké kliadby.

 

Džony

Duchovný otec projektu UCFwebu. Vie obsluhovať a vlastní šeliaké výdobytky techniky, lebo je taký technický týpek. Každému však ukrutne rád poradí. Ale inak to myslí dobre. Hoci sa už dlhší čas venuje iba bohatnutiu, jeho zásluhy sú stále nehynúce a večné, a taktiež pri tvorbe nových vecí sa furt +/- vychádza z toho čo tu po sebe zanechal. (naposledy to bola Grant´s whisky 50% ). Copácky život ale zanedbáva, nosí sako & kravatu, a pravidelne sa holí i češe! Je dokonca ženatý (!!!), čo už je pomaly dôvod pre výlúčenie z radov UCF. No ale kedže stihol zavčasu zdrhnúť do Londýna, nebude to s jeho vylučovaním asi až také horúce... (inak by sa už dávno popálil, to dá rozum)


Ing. DonPedro

V rámci UCFwebu večný kibic, nespokojenec, provokatér a cynik avšak jeho autorský podiel na jeho obsahu je neprehliadnutelný. Taktiež priekopník surrealistického stravovania ("Bullgrasstronómie), ktorého rozvíjaniu obetuje všetok volný čas, úspory i figúru ramenatého vodnopólistu. Povestný sukničkách a sexualcowboy. Bohužial jeho búrlivé historky sú krajne neoveritelné, keďže celý rok trávi mimo rodného velkomesta blúdením po čističkách, kde hladá čistú vodu, čistú lásku, alebo také čosi. Jeho výdrž pri konzumácii liehovín je povestná, najmä podla vlastného častého rozprávania. Skutočnosť býva prozaickejšia.

Syrák

Kultová postava UCF. Jeho nenapodobiteľné výroky a činy nevyliečitelne ovplyvnili každého kto s ním prišiel do styku. Jeho partnerky však prekvapivo najmenej. Neúnavný nonkonformista, nezávislák, ochranár, greenpeasák, aktivista, bojovník proti zastaralým konvenciám, spiatočníctvu, čudným novotám a pokroku vôbec. Pracuje v nadnárodnej korporácii s počítačmi. Ale možno je to iba príprava na zdrcujúci útok. Alebo na čokolvek iné. Má rád B.Flecka, R.Jelínka a J.Daniel´s-a. Ako jediný bol na vojne (desiatnik-rakeťák) a preto na Silvestra odborne odpaluje všetky rachejtle. Napriek jeho militantnému pacifizmu mu to ide výborne.


Thc. Stopo

Zlými jazykmi zvaný aj "Kutil Tim". Ak práve niečo nežerie, ani nerozmýšla čo by zožral, je osoba nevypočitateľná a záhadná. Furt spí, alebo nad niečím dumá. Je nádejným psychológom (vidno aj z fotky), takže to zväčša bývajú samé nezrozumitelné, sofistikované či inak multidimenzionálne kraviny. Často sa uchyluje do neprebádaných zákutí podvedomia, kde si na niečo spomenie, desne sa smeje, ale málokedy potom povie čomu... Málokedy to asi sám vie. Okrem zaprisiahleho kutilstva je nadšený a populárny imitátor hocičoho, rozprávač ftipov, historiek a najrôznejších nezmyslov. Furt niekam lezie, riedko sa istí a zatial moc nepadá.